Wszystko Czego Potrzebuje Twoje Auto

Postaw na skuteczność i profesjonalizm!

  • doradztwo telefoniczne
  • części najwyższej jakości
  • naprawa 24h
  • atrakcyjne ceny
  • elastyczne godziny przyjęć
  • pasja i zaangażowanie
Jesteśmy Autoryzowanym Serwisem "Bosch Car Service"  - Tworzymy Najlepszy Zespół Mechaników w Regionie - Nasi Pracownicy to Wykwalifikowani Specjaliści.

Zadzwoń

600555977 

Citroen Belka Cena

 

Jednym z samochodów, do których możemy zaoferować tylną belkę jest Citroen. Posiadamy propozycje do poniższych modeli tej marki. Zregenerowana tylna belka z naszej oferty to gwarancja doboru właściwej części do każdego auta.

Citroen Saxo

Samochód osobowy produkowany głównie we Francji przez koncern PSA w latach 1996 – 2003. Citroen Saxo zastąpił model AX. Auto nie doczekało się kolejnych generacji a jedynie faceliftingu. Samochód dostępny był tylko jako hatchback trzy lub pięciodrzwiowy. W tylnym zawieszeniu zastosowano łożyska igiełkowe, które często ulegały uszkodzeniu na polskich drogach. Tylna belka w tym modelu mimo, iż należała do zalet jeśli chodzi o komfort podróżowania to jednak wymagała ona regeneracji co kilkadziesiąt kilometrów. Citroën Saxo nie ma bezpośredniego następcy – oficjalnie zastąpił go C2, ale z uwagi na fakt, iż C2 jest dostępne wyłącznie jako 3-drzwiowy hatchback, zaś Saxo występowało również jako 5-drzwiowe, można uznać że zastąpiły go dwa modele – 3-drzwiowy C2 i 5-drzwiowy C3.

650 zł
 

Citroen Xsara

Samochód ten produkowany w dwóch rodzajach nadwozia (hatchback jak i kombi). Koncern PSA wypuszczał na rynek te modele w latach 1997 – 2004. Xsara zastąpiła model Citroena ZX i przejął po nim część rozwiązań technicznych m.in. tylną belkę skrętną. Model ten już coraz rzadziej jest spotykany na polskich drogach. Pamiętajmy, iż tylne zawieszenie w tym modelu było bardzo komfortowe lecz należało również o nie mocno dbać. Przyjęło się, że tylna belka w Citroen Xsara powinna być serwisowana przynajmniej raz na 50tys. kilometrów. W 2004 roku Xsarę zastąpiono modelem Citroena C4.

  800zł
 

Citroen Xsara Picasso

Auto osobowe produkowane przez koncern PSA (Peugeot Citroen) w latach 1999 – 2008. Samochód został zbudowany na zmodyfikowanym podwoziu Citroena Xsary. Pierwszy facelifting pojazd przeszedł w 2000 roku. W 2004 roku Xsara Picasso przeszła kolejne modyfikacje. Zmieniono zderzaki, atrapę chłodnicy oraz materiały wnętrza. Ze względu, iż było to auto przestronne służyło jako rodzinny minivan. Co za tym idzie tylna belka w tym modelu była poddana większym obciążeniom. Zawieszenie zużywało się szybciej, a tylna belka wg. Naszych danych podlegała regeneracji co 3-4 lata choć oczywiście nie jest to regułą.

  700zł
 

Citroen C5

Samochód klasy średniej lecz na lata początkowej produkcji przez wielu użytkowników uważany za klasę wyższą. Produkowany przez firmę Citroen od roku 2001. Model C5 zastąpił wysłużonego Citroena Xantie. Tylna belka skrętna, która podlegała regeneracji montowana była tylko w pierwszej generacji tego modelu. Auto może pochwalić się w niektórych modelach zawieszeniem hydropneumatycznym. To pierwszy model Citroena z takim układem. C5 można było znaleźć naprawdę z bardzo bogatym wyposażeniem. Dzisiaj mamy już trzecią generację tego modelu a to na pewno jeszcze nie koniec. Każdy następny model jest lepszy od poprzedniego lecz nie pozbawiony wad.

750zł
 

Citroen Berlingo

Samochód produkowany jako osobowy lub dostawczy. Produkowany od 1996 roku we współpracy z Peugeotem. Tym samym auto bardzo zbliżone do Peugeota Partnera oraz swojej konkurencji czyli Renault Kangoo. Kiedy wchodził na rynek w latach dziewięć dziesiątych był zupełną nowością i stworzył nowy segment aut uniwersalnych. Można w nim spotkać części mechaniczne i elementy wnętrza wspólne z innymi modelami koncernu PSA (np. zawieszenie przednie typu McPherson pochodzi z modelu ZX, a tylne drążki skrętne zostały zaadaptowane z Xantii Break). Berlingo wykorzystywany do dzisiaj głównie przez firmy do lekkiego transportu. Ze względu na swoją przestronność model osobowy zapewnia wygodną podróż pięciu pasażerom. Auto w 2002 roku przeszło facelifting. Zmieniono reflektory, zderzaki, oraz deskę rozdzielczą. Od 2008 roku auto produkowane w drugiej generacji.

  700zł

Citroen AX

Najmniejszy samochód osobowy z segmentu B produkowany w latach 1986 – 1998. Auto przeszło facelifting w 1991 roku. AX występował w nadwoziu 3 lub 5 drzwiowym. Tylne zawieszenie oparte jest na belce i drążkach skrętnych. Citroen Saxo zastąpił model AX. Samochód może nie jest już spotykany na polskich drogach ale nasze magazyny posiadają praktycznie każdą belkę do aut francuskich. AX-y występowały w nadwoziu 3 lub 5 drzwiowym. Samochód był bardzo lekki, ze względu, iż wiele elementów karoserii było z tworzyw sztucznych. Tylna belka w tym modelu regenerowane są tylko na zamówienie.

  700zł

Citroen ZX

Kompaktowy samochód osobowy z segmentu C. Jego lata produkcji przypadły na 1991 – 1998. Auto produkowane w wersji trzy, pięcio drzwiowej oraz jako kombi. Przednie zawieszenie to klasyczna kolumna MacPhersona. Natomiast z tyłu zastosowana została samoskrętna oś, dzięki której podczas pokonywania zakrętu z większą prędkością, tylne koła skręcają się minimalnie w tę samoą stronę co koła przednie. Popularnego ZX-a zastąpił model Citroen Xsara. Samonośne nadwozie typu hatchback, trzy i pięciodrzwiowe, oraz pięciodrzwiowe kombi nazwane Break. W 1990 roku Citroën wprowadził swój model do klasy kompakt, zdominowanej już przez Volkswagena Golfa. Tylna belka Citroen ZX regenerowana jest wyłącznie na zamówienie.

  800zł

Korzystamy z części:

Your SEO optimized title page contents